Avrupa Yakası Motorlu Kurye

8 Haziran 2020 Avrupa YakasıMotorlu Kurye

Ticaretin kalbinin attığı yer olan ve dünyaca kabul edilmiş güzel İstanbul’umuzun Avrupa yakası motorlu kurye ihtiyacını karşılamak için; yılların verdiği bilgi ve birikimle müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Üretim, satış ve hizmetin yoğun olduğu Avrupa yakasında, bu yoğunluğun vermiş olduğu trafik sıkıntısı ve zaman azlığı Avrupa yakası motorlu kurye  ve Avrupa Yakası Moto Kurye ihtiyacını ortaya çıkarmıştır.

Tamamen müşteri endeksli çalışan firmamız Hızlı, Güvenli ve Seri Kurye yani HGS Kurye olarak isminin ve geçmişinin verdiği güveniyle İstanbul’un tüm semtlerine gönderi ve paketlerinizi “HGS” isminde saklı olan sıfatlarıyla göndermenin haklı gururunu yaşamaktadır.
Sadece Avrupa yakası kurye değil, Anadolu yakası kurye ve Anadolu yakası motorlu kurye işleriniz için de hizmetinizdeyiz.
Avrupa yakası motorlu kurye hizmeti dahilinde istediğiniz herhangi bir ilçeden başka bir ilçeye gün içi moto kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz. HGS Kurye operatörleri ile iletişime geçip bulunduğunuz adresi söylediğinizde, size en yakın kurye adresinize yönlendirilir ve en geç 20-30 dk içerisinde gönderinizi almak için kapınızda hazır sizi bekliyor olan paket veya zarf göndermek istediğiniz adresin Avrupa yakasında olması şart değildir. İstanbul içerisinde Anadolu yakası da dahil olmak üzere istediğiniz her ilçeye gönderinizi ulaştırabilirsiniz. Gönderi paketinizin ulaşma süresini tercih ettiğiniz hizmete göre yine siz değerli müşterilerimiz belirleyebilir.
Hızlı, güvenilir ve seri taşımacılığın marka ismi
HGS Kurye ile yaptığınız kurye gönderilerinizde, HGS kurye size ismindeki gibi hızlı ve güvenilir taşımacılığın garantisini vermektedir. Tecrübenizle sabit olan bu anlamda en iyisi olan HGS Kurye, Avrupa yakası ve tüm İstanbul’da normal kurye, ekspress kurye ve VIP kuryenizi güvenle ulaştırır.

Koli tarzındaki paket ve gönderileriniz içinde araçlı kurye ile gönderim sağlayabilirsiniz. HGS Kurye operatörleri ile görüşme yapıp özel fiyat çalışması isteyebilir ve  HGS Kurye ailesinin bir parçası olup avantajlı abonelik sisteminden faydalanabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizle yıllarca sürecek ve dostluk derecesine ulaşacak şekilde hizmet vermek dileğiyle…

 

HGS Grup Ailesi

HGS KURYE & HGS KARGO

 

Telefon

0212 853 47 87

0552 716 34 50

EMAIL

talep@hgskurye.com
info@hgskurye.com


Call Now ButtonKURYE ÇAĞIR